Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Місто Ужгород - учасник Всеукраїнського фестивалю писанок

Опубликовано: 13 Апреля 2012, 12:30:25, Просмотров: 14806, Рубрика: Региональные, автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Місто Ужгород - учасник Всеукраїнського фестивалю писанок

Місто Ужгород - учасник Всеукраїнського фестивалю писанок

15 березня стартував Перший Всеукраїнський фестиваль писанок. Проводиться він громадською організацією «Столичні ініціативи» за сприяння та підтримки Головного управління освіти і науки. До участі у фестивалі запрошувалися міста-обласні центри. У кожному з них буде встановлена диво-писанка, що має розміри 3х4 метри, вагою 58 кг, яку попередньо повинні розписати місцеві жителі.

15 квітня, на Великдень, в кожному обласному центрі відбудеться святкове встановлення «диво-писанки» на тимчасову експозицію, місце якої буде визначене міською адміністрацією. Поряд з писанкою виростуть «пасхальні дерева» прикрашені маленькими писанками з побажаннями. Так розпочнеться Всеукраїнський фестиваль писанки.

Після Великодніх свят велетенські писанки повезуть до Києва, де вони візьмуть участь у загальнонаціональному «Параді вишиванок-2012». У столиці на День незалежності пасхальні яйця проїдуть Хрещатиком на возах, а потім будуть виставлені на Співочому полі. Після 24 серпня всі диво-яйця передадуть музею під просто неба в Пирогові.

Как правильно читать новости читайте по ссылке, ведь это избавит вас от неправильного трактования тех или иных фактов, которые могут ввести вас заблуждение.

Відповідальність за розфарбовування ужгородської чудо-писанки взяли на себе педагоги відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ужгородського "ПАДІЮНу".

Смотрите видео к статье ниже:
Видео к статье:
Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: фестиваль, Ужгород, писанка, пасха,

Последние Новости
21-22 апреля в Ужгороде состоится Международный турнир по петанку "Сакура-2012". - Читать далее
11 апреля поздно вечером инспекторы Чопской таможни в пункте пропуска «Ужгород» предупредили незаконное перемещение гражданином Чехии в упрощенном режиме скрытых от таможенного контроля 754 пачек сигарет. - Читать далее
26 квітня 2012 у Філармонії в м.Ужгород відбудеться відкриття Першого Міжнародного фестивалю "МУЗИКА БЕЗ КОРДОНІВ". - Читать далее
Бонусные карты "Новой линии" - Читать далее
Клубная карта от viperfamilygroup - Читать далее