Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Найкращі українські дизайнери приїдуть на Uzhgorod Fashion Day

Опубликовано: 25 Апреля 2012, 12:41:30, Просмотров: 13934, Рубрика: Региональные, автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Найкращі українські дизайнери приїдуть на Uzhgorod Fashion Day

Найкращі українські дизайнери приїдуть на Uzhgorod Fashion Day

 4 травня провідні учасники Ukrainian Fashion Week візьмуть участь у проекті Uzhgorod Fashion Day /Ужгородський День Моди. Тут представлять колекції одягу та аксесуарів класу pret-a-porter та pret-a-porter de luxe.

Як повідомляють організатори, Uzhgorod Fashion Day планується проводити періодично, двічі на рік. Головною метою проекту є популяризація національної моди та її виробників.

"Uzhgorod Fashion Day" – це культорологічна акція регіонального масштабу, яка з часом може перетворитися на комерційну, як це прийнято в усьому світі. Акцію задумано як вітчизняний аналог щорічних тижнів "прет-а-порте", що проходять у Києві, Москві, Парижі, Мілані, Лондоні, Нью-Йорку та інших столицях світу. Її проведення – стимул для дизайнерів у виробництві продуктів моди не час від часу, а систематично, відповідно до розвитку нових напрямів і стилів.

Метою проекту є створення в Ужгороді конкурентоздатного центру моди європейського рівня зі всією супровідною інфраструктурою, сприяння розвитку легкої промисловості, а основною ідеєю – підтримка нових дизайнерів і впровадження відомих європейських дизайнерських брендів на український ринок.

Uzhgorod Fashion Day пройде у холі облмуздрамтетару, який спеціально обладнають для показів. Для журналістів триватимуть прес-конференції провідних дизайнерів, що завітають до Ужгорода.
Організатором Uzhgorod Fashion Day є міжнародна модельна агенція "One Models Agency". Саме моделі цієї агенції презентуватимуть одяг із найновіших колекцій українських дизайнерів.
Більше деталей можна дізнатися я на офіційному сайті Uzhgorod Fashion Day – ufd.uz.ua.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: Uzhgorod Fashion Day, Ужгород, мода, Ужгородский День Моды, мероприятия,

Последние Новости
У квітні в школах Ужгородського району завршилися уроки з енергозбереження. - Читать далее
Дівчина мріє, аби в майбутньому люди з лімфатичними проблемами могли отримувати адекватну допомогу в Україні. - Читать далее
Мэр говорит - не может ничего сказать своему подчиненному - Читать далее
67 років тому відгриміли залпи Другої світової війни, але і в наші дні на території Закарпатської області під час проведення будівельних і земляних робіт знаходять боєприпаси ще з тих часів. - Читать далее
28 квітня в Ужгороді в рамках міжднародного соціального проекту пройде екологічна акція - Читать далее