Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Що представляють з себе нові податки на нерухомість

Опубликовано: 13 Января 2015, 19:01:20, Просмотров: 1609, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Представляющие из себя новые налоги на недвижимость

Що представляють з себе нові податки на нерухомість

Денис Фудашкін, заступник голови Міністерства фінансів, дав роз'яснення з приводу сплати введеного з 1 січня податку на нерухомість. За його словами, платникам податків необхідно сплачувати податок за місцем розташування нерухомості. Місце реєстрації платника податку значення не має, оскільки податки будуть надходити до місцевих бюджетів. Але для справляння податку місцевим радам необхідно спочатку прийняти відповідне рішення і визначити розмір ставки, передає видання http://rieltor.ua/.

«Розмір ставки будуть визначати на місцях. Законом лише встановлено, що вона повинна лежати в межах 24.15 гривень / квадратний метр. Податок сплачується один раз на рік », - зазначив він.

За словами Фудашкіна, податок буде нараховуватися тільки на площу перевищення пільг (для квартири - 60 квадратних метрів, для індивідуального будинку - 120 квадратних метрів). «При площі квартири в 67 квадратних метрів податок потрібно платити тільки за 7», - пояснив заступник міністра.

Місцевим радам надано право встановлювати додаткові пільги громадянам в залежності від їх рівня доходів та майнового стану. Скажімо, можуть бути звільнені від сплати особи, сумарний місячний дохід яких становить певний рівень, установлюваний тими ж місцевою владою.

Що стосується «оподаткування прибудинкових споруд і сараїв в сільській місцевості», то це будуть також вирішувати влади на місцях.

Фудашкін додав, що будинки сімейного типу / дитбудинку під оподаткування не підпадають. «Місцева влада визначатимуть диференційовану ставку податку на нерухомість. В якості критеріїв виступатимуть вік і тип споруди, нё місце розташування та інші. Надана пільга відноситься до об'єктів нерухомості, а не їх власникам », - уточнив він.

Якщо у власності платника податку перебуває нерухомість різних типів, база оподаткування становить 180 квадратних метрів. Податок у такому випадку нараховується на площу, що перевищує це значення. Крім дитбудинків, не підлягають оподаткуванню гуртожитки, нерухомість, непридатна для постійного проживання (включаючи знаходиться в аварійному стані), житло, що належить дітям-інвалідам та дітям-сиротам, промислові будівлі, МАФи, споруди сільськогосподарських товаровиробників.

Як випливає із закону «Про держбюджет України-2015», на фінансування держпрограм щодо забезпечення населення України доступним житлом на поточний рік у держбюджеті передбачено виділення коштів в обсязі 187.35 мільйонів гривень.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: Налоги, недвижимость,

Последние Новости
Бойцов которые были призваны по первой волне мобилизации будут скоро демобилизованы и уволены в запас. - Читать далее
Попытка раскола Украины различными силами России вновь обречена на провал - Читать далее
Бойцов которые были призваны по первой волне мобилизации будут скоро демобилизованы - Читать далее
Попытка раскола Украины различными силами России вновь обречена на провал - Читать далее
С помощью взрывчатки и спасателей, речку начали расчищать от льда, который мог снести мост. - Читать далее