Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Новини Пенсійного Фонду тішать українців

Опубликовано: 04 Мая 2017, 19:53:31, Просмотров: 148, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Новости Пенсионного Фонда радуют украинском

Новини Пенсійного Фонду тішать українців

Новини Пенсійного Фонду неабияк потішили усіх, хто вже встиг заслужити собі на відпочинок від роботи. З 1 жовтня 2017 року сума пенсійних виплат повинна збільшуватись системно.

Ціна питання?

Прем'єр-міністр повідомив, що збільшення повинно стати відчутним, але в жодному випадку не повинно бути разовим. Надбавки повинні стати частиною пенсійної реформи і забезпечуватись нею. Як повідомляють новини Пенсійного Фонду, збільшену пенсію з осені зможуть отримувати понад 5 мільйонів українців. З них майже 1,3 мільйони будуть щомісячно отримувати на 200 гривень більше, 1,2 мільйони — на 200-500, та ще 2 мільйони отримують надбавку понад 500-1000 гривень. Буде і майже 1,1 мільйони таких українських пенсіонерів, котрі будуть отримувати ще й більше, аніж 1000 гривень.

Усі ці цифри мають фінансове підґрунтя і були оприлюдненні Гройсманом на засіданні уряду.

Звідки гроші?

Звичайно, багатьох цікавить звідки в Пенсійному фонді візьмуться кошти. Як пояснюють аналітики, це стає можливим завдяки перевиконанню бюджету установи. Тобто, мова йде про так званий профіцит, тобто надлишок. На початку року для українського бюджету передбачався дефіцит коштів. Натомість в бюджет потрапило аж 69 мільярдів так званих “вільних грошей”, а це майже 10% від усього бюджету держави. Профіцит уряд має можливість направити в будь-яку галузь: освіту, культуру, виробництво, підтримка підприємництва, армію тощо. Як повідомляють новини Пенсійного Фонду, цього разу Гройсман на чолі із своїми міністрами вирішив направити кошти на покращення добробуту пенсіонерів. У зв'язку з цим Пенсійний Фонд отримав на 7 мільярдів гривень більше, аніж передбачалось.

Інші зміни

Серед інших важливих для суспільства питань, котрі обговорювались на засідання уряду, було й питання підвищення пенсійного віку. Як дають зрозуміти останні новини Пенсійного Фонду, змін поки що не передбачається. Як і раніше пенсійний вік для чоловіків в Україні буде складати 60 років. Для жінок ж ця позначка поки що зупинилась на позначці 58,5 років, але постійно зростає. В 2021 році вона повинна становити 60 років.

Багато емоцій в суспільстві та уряді викликало обговорення зрівняння пенсій. Справедливим, як погоджується більшість громадян, стане введення індексації пенсії, тобто отримувати виплати пенсіонери повинні у відповідності із тим скільки коштів свого часу вони віддали в бюджет.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: пенсия, фонд,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Последние Новости
6-7 мая в Ужгороде состоится ВелоФестиваль "Uzhgorod TOUR ОРЕN-2017" в рамках городского ежегодного фестиваля " - Читать далее
  Красная гора в Мукачево – единственное место в Украине, где произрастает чай. Тут можно не только уви - Читать далее
Погуляли на славу! Четырех выходных хватило, чтоб превратить одно из мест отдыха в Ужгороде на свалку мусора. - Читать далее
Транспортное средство, которое находилось в международном розыске, обнаружили недавно в пункте пропуска & - Читать далее
  В пунктах пропуска на государственной границе пограничники продолжают предотвращать попытки незаконн - Читать далее