Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Тротуарна плитка: технології виробництва

Опубликовано: 19 Мая 2017, 19:46:50, Просмотров: 143, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Тротуарная плитка: технологии производства

Тротуарна плитка: технології виробництва

При облаштуванні житлового будинку, важливо також приділяти увагу його навколишньої території, точніше сказати — території, яка відноситься безпосередньо до будинку. Вона повинна мати гарний вигляд, та гармонічно поєднуватися зі стилем самого будинку. Велику роль в цьому грає покриття. В наш час найчастіше для його створення використовується такий матеріал, як тротуарна плитка. Спробуємо розібратися, яка вона буває.

На сьогодні розроблено дві технології отримання тротуарної плитки. Продукція, вироблена кожним з методів відрізняється між собою як характеристиками якості, так і зовнішнім виглядом. Відповідно до цього плитки знаходять різне застосування.

Вібропресування

Дана технологія полягає в використанні спеціального обладнання — вібропресу. Розчином бетону заповнюються спеціальні прес-форми, які потім вібропресом вібруються під високим тиском. Вібропресування є автоматизованим процесом, який дозволяє отримати високоякісну продукцію з гарними показниками міцності.

Поверхня таких плиточок шорстка на дотик, має лаконічні форми і розміри, які однакові для усіх екземплярів продукції. Також віпропресована плитка найчастіше представлена стандартним сірим кольором, але деякі виробники пропонують плитку з не дуже яскравою, але все ж пігментованою поверхнею. Використовується вібропресована плитка для облаштування територій, які будуть часто навантажуватись, наприклад, для автостоянок, автодоріг, тротуарів з великим трафіком пішоходів, тощо.

Вібролиття

Технологія вібролиття відрізняється від попередньої. В цьому випадку для отримання продукції необхідно використовувати пластичні компоненти. Бетонний розчин має бути більш рідким. Він заливається у форми, які називаються віброформами. Їх поміщають на вібростіл, на якому відбувається не тривалий процес вібрування, після чого форми переміщують у сушильну шафу. Коли бетонна суміш у формах застигає, готові вироби звільняють від форм і залишають ще на певний час набирати міцність.

Для такої плитки активно використовуються пігменти, які додають до бетоної суміші на етапі її створення. Отримана вібролита плитка має дуже гарний вигляд, блискучу поверхню, вона яскрава та представлена у різноманітних формах. Висока естетичність її сприяє застосуванню на приватних ділянках, створенню доріжок у садах, облаштуванні придомових територій.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: тротуарна плитка,

Мы в соцсетях
↓ Подписывайтесь! ↓
Последние Новости
Во время спецоперации оперативники СБУ задержали преступную группировку закарпатцев с оружием и наркотикам - Читать далее
В Ужгороде коммунальное имущество трещит, как говорится, «по швам».Мусорные урны старые и некачестве - Читать далее
Клиенты «Яндекса» теперь вряд ли смогут осуществить денежные операции посредством «Яндекс-кошелька - Читать далее
Вчера, 17 мая в Страсбурге подписали долгожданное решение о безвизовом режиме Украины с ЕС. Примерно с 11 июня д - Читать далее
Обещания эффективных реформ, улучшения уровня жизни, прекращения войны на востоке Украины и прочие громкие - Читать далее