Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Які бувають проекти будинків з бруса – інформує Derevodim

Опубликовано: 25 Июля 2017, 12:59:56, Просмотров: 308, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Какие бывают проекты домов из бруса - информирует Derevodim

Які бувають проекти будинків з бруса – інформує Derevodim

Проектування – обов’язковий перший крок до спорудження будь-якої споруди - від невеличкої господарчої будови чи альтанки до великого житлового будинку. Проект дозволяє контролювати якість будівельних робіт, розрахувати (та оптимізувати) вартість та терміни будівництва. Та й взагалі, без повного пакета проектної документації неможливо ані отримати дозвіл на початок будівельних робіт, ані ввести готову споруду в експлуатацію.

Виключаючи ризиковані варіанти самодіяльності (виготовлення креслень самотужки, скачування готових проектів чи програм, що виготовляють проекти, з системі Інтернет), замовити професійний проект можна в проектувальній організації чи в архітектора - фрилансера.

В будь-якому випадку слід врахувати, що деревина як будівельний матеріал має багато специфічних властивостей, тому проекти будинків з бруса (див. тут http://derevodim.com.ua/progects/project-house) чи оциліндрованої колоди бажано замовляти в агенціях, що спеціалізуються саме на роботі з деревиною.

Є ще один важливий момент: кінцева якість споруди (довговічність, відсутність негативних наслідків неминучої для деревини зміни об’єму в залежності від погодних умов, а також кутових щілин, зазорів) значною мірою залежить від вихідних параметрів сировини. Тому вигідніше замовляти і проектування і будівництво в компанії, яка на зразок http://derevodim.com.ua/ має власне виробництво, та відповідає за якість на кожному етапі створення будинку – від проектування до вводу в експлуатацію.

Типи проектів

В залежності від рівня вимог та можливостей замовника можна обрати один з двох основних підходів до проектування:

  • Типовий проект – за такою схемою зводиться зараз безліч дерев’яних будівель. Особливості деревини, як будівельного матеріалу дозволяють легко пристосувати споруду до навколишнього ландшафту та надати будинку індивідуальності. Звичайно, що всі типові проекти обов’язково адаптуються під умови конкретної ділянки та враховують кліматичні особливості місцевості. Використання готових комплектів стінового бруса дозволяє досить бістро побудувати житло за типовим проектом.
  • Індивідуальні проекти – вони розробляються окремо для замовника, архітектор виходить в першу чергу з вимог майбутнього господаря, тому передбачається використання оциліндрованих колод та бруса нестандартних розмірів. Досить часто будівельні елементи для індивідуального проекту можна назвати ручною роботою, оскільки вони є ексклюзивними, виготовленими в єдиному екземплярі.
Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: дом, деревянные,

Последние Новости
В течение длительного времени Международный аэропорт Ужгород принимает только чартерные рейсы.Застройки - Читать далее
Более 800 тонн арбузов и дынь завезли для продажи в нашу область по состоянию на 21 июля.Однако 19-тон из них - н - Читать далее
Более двух сотен абонентов получили некорректные данные от водоканала. Ужгородский водоканал днях начал т - Читать далее
"Новая уборочная машина, которую приобрело общество" УжБудСервис ", сегодня впервые, в тестовом режим - Читать далее
Депутаты Ужгородского городского совета проголосовали за то, чтобы ввести в городе проект «Муниципальная - Читать далее