Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Шлюб за добу у Львові

Опубликовано: 04 Декабря 2017, 15:08:30, Просмотров: 227, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Брак за сутки во Львове

Шлюб за добу у Львові

Шлюб за добу у Львові

Багато хто мріє укласти шлюбний союз з іноземцем, адже це надає дуже багато переваг Яким користується така особа. Це право переїхати постійно жити в іншу державу, високий рівень життя і можливість знайти цікаву роботу.

Якщо Ви вирішили одружитися з іноземцем на території України то зареєструвати шлюб з іноземцем досить нелегко. Чому? - запитаєте Ви. Адже існує проект «Шлюб на добу» - скажете Ви.

Це дійсно так, в Україні існує фактична можливість зареєструвати шлюб за один день, проте не для іноземців. Оскільки для громадян іншої країни встановлені додаткові обов'язкові процедури перевірки їхніх документів. Такими є:

Перша - при подачі документів в обласній ЗАГС, відбувається оглядова перевірка документів працівником цього органу (для іноземця - потрібен переведений на державну мову його закордонний паспорт і в разі наявності попереднього шлюбу документ, що підтверджує його припинення. Для громадян України - національний паспорт і рішення суду в розірвання попереднього шлюбу (якщо таке мало місце);

Друга - для того щоб дізнатися скільки часу іноземець перебуває в Україні і законно перетнув кордон, начальником РАГСу здійснюється письмовий запит до Міграційної служби України, яка в свою чергу перевіряє в своїх базах даних інформацію про іноземцями. Така перевірка може тривати приблизно 2 тижні.

Після того як ЗАГС отримав документ, що підтверджує законність перебування іноземця на території України, можна звернутися до одного з організаторів послуги з реєстрації шлюбу в день. До них потрібно прибуттів подружжю для укладення угоди, оплати їх послуг і подальшої церемонії розписки. Варто пам'ятати, весь процес підготовки, подачі документів і, власне, самої реєстрації шлюбу проводиться при безпосередньому участь молодят, такі правові відносини НЕ допускають залучення представників.

У культурній столиці - місті Львові, суб'єктами які надають таку послугу є Арена «Львів», Музей «Шевченківський Гай» і міжнародний аеропорт «Львів». Контактні дані яких знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет на їх офіційних сайтах.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: брак,

Последние Новости
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее
В течение длительного времени Международный аэропорт Ужгород принимает только чартерные рейсы.Застройки - Читать далее
Более 800 тонн арбузов и дынь завезли для продажи в нашу область по состоянию на 21 июля.Однако 19-тон из них - н - Читать далее