Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

гра Манчкин

Опубликовано: 24 Апреля 2018, 14:42:41, Просмотров: 264, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Игра Манчкин

гра Манчкин

Гра Манчкин є локалізацію однойменної настільної карткової гри. У російській перекладі вона отримує інше звучання, але при цьому залишається азартною, динамічною, а також злорадної. Гра з'явилася на ринку кілька десятиліть тому і за цей час змогла придбати досить велику популярність. В процесі гри Manchkin можуть брати участь гравці різного віку. За своєю формою - це рольова гра, а за змістом це пародія. Манчкіни учасників гри можуть ходити по підземеллям, витягувати на світ живуть там мешканців. За це вони можуть каятися або отримувати за перемогу нові рівні або скарби. Результат кожного такого пригоди безпосередньо залежить від того, хто і з ким вийшов на бій. Незважаючи на свою порівняльну молодість гра вже користується просто величезною популярністю. Розрахована гра спочатку була на молодіжну аудиторію. Але сьогодні в неї люблять грати представники різних вікових груп.


Персонажі і правила

Портрет персонажа в цій грі складається з раси, статі і класу. Гендерна приналежність героя часто збігається з реальним підлогою гравця. Однак в процесі гри вона може змінюватися кілька разів. Це завжди має значення для створення загального настрою в грі, зіткненні або сутичці з монстрами або розборі бонусів від отримання шмоток. Основним завданням гри можна назвати прокачування героя до останнього десятого рівня. Це можна зробити за допомогою перемог над монстрами, накопичення скарбів або витягування карт, які формують конкретні особливості персонажів. Грати в гру можуть від трьох до шести гравців. Після найпершої роздачі кожен гравець може отримати на руки по дві карти скарбів. Залишок карт в колоді розташовується посередині столу. Всі зіграні карти повинні скидатися. Якщо гравець не має достатньо сил або навичок для того, щоб самостійно впорається з грою, він може попросити допомоги у своїх суперників.
висновок

В процес гри гравці можуть не тільки допомагати іншим, але також і будувати підступи. Наприклад можна збільшити гідності монстра, з яким належить битися. Після того, як перший гравець впорався з усіма завданнями, він може взяти з колоди скарбів таку кількість карт, яка вказана при перемозі над монстром. Варто відзначити, що скарбом доведеться поділитися з тим, хто допоміг перемогти монстра. Партія тривати близько півтора години. Можливо тим, хто грає вперше знадобитися більше часу.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее
В течение длительного времени Международный аэропорт Ужгород принимает только чартерные рейсы.Застройки - Читать далее