Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Чому капітальний гараж кращий за металевий?

Опубликовано: 21 Мая 2018, 14:22:01, Просмотров: 291, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Почему капитальный гараж лучше металлический?

Чому капітальний гараж кращий за металевий?

Чому капітальний гараж кращий за металевий?

Всі ми рано чи пізно купуємо власний автомобіль або інший транспортний засіб. А для зберігання такого рухомого майна використовують гараж або парко місце. В кожного типу нерухомості, що використовується для зберігання та паркування колісного транспортного засобу, є свої особливості. Є свої плюси і мінуси.

Сьогодні ми вирішили більш детально розглянути пр. переваги капітального гаража над металевим, хоча в металевого є теж свій великий плюс, про який ми розповімо згодом.

Цікаво! Про те, як проводиться экспертная оценка в Киеве, у тому числі гаражів та машиномісць, читайте на сторінці http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-nedvyzhymosty/.

Капітальний гараж. Такі гаражні бокси або капітальні будівлі мають залізобетонний фундамент, в більшості випадків цегляні або панельні стіни. Це дає можливість зберігати тепло взимку, що дуже актуально в країнах колишнього радянського союзу. В таких капітальних будівлях є можливість будувати і проектувати додаткові приміщення: підвали і оглядові ями.

Капітальні гаражі часто розташовані в ГБК, що мають організовану охорону. В такій нерухомості легше організувати якісну охорону: можна встановити додаткові замки на воротах, а також інше. Капітальні конструкції не дають можливості легко проникнути до будівлі, що запобігаю злочинам, у тому числі підпалам і крадіжкам.

Таке нерухоме майно дуже часто обладнується всіма комунікаціями: вентилюванням, опаленням, водопостачанням, електроенергією.

Важливо знати! Якщо Вам потрібно продати чи купити об’єкт нерухомого майна і Вам потрібна оценка недвижимости Киев, радимо звернутися до компанії «Експертний центр».

Металевий гараж. Такий тип нерухомості має найбільший плюс – мобільність або можливість в транспортуванні. Його можна перевезти на будь яке інше місце. Але мінусів він має значно більше, не враховуючи його низьку вартість.

Металеві гаражі швидко псуються. Без додаткового огляду, вони швидко руйнуються під впливом ерозії металу. Вони рідко обладнують всіма комунікаціями, додатковими приміщеннями. В такий об’єкт легко проникнути, адже він виготовлений із металу.

Зберігання автомобіля в такому металевому гаражному боксу – це постійні випробування для Вашого ТЗ. Він щось на кшталт термосу, що призводить до окислення електрики авто і руйнування кузову. Звісно, таке нерухоме майно можна вдосконалити: утеплити, зробити вентиляцію та інше, але цього все одно буде недостатньо!

Джерело інформації: http://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-ymuschestva/

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее