Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Кращі місця для фотосесії на острові Хортиця

Опубликовано: 26 Июня 2018, 20:00:39, Просмотров: 349, Рубрика: Региональные, автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Лучшие места для фотосессии на острове Хортица

Кращі місця для фотосесії на острові Хортиця

Хортиця – одне з найкрасивіших місць в Україні. Не дивно, що фотографії тут виходять просто чарівні. Знайти гарне місце для створення фото шедеврів тут не складно, адже, здається, на острові просто немає некрасивих місць! Але якщо ви хочете не просто гарну картинку, а дещо особливе – тоді вам точно знадобиться цей список.

1. Скелі острова Хортиця

Це, мабуть, найвеличніше місце у Запоріжжі. Навіть звичайний пейзаж видається набагато красивішим, якщо споглядати його з висоти скелястого урвища. До речі, ці породи мають вік близько 2,5 мільярдів років, і є чи не найдавнішими на планеті.

Особливо гарними тут виходять весільні фотосесії та «love story». Для фото на природі краще обрати легкий одяг з натуральних тканин, який буде гармонійно поєднуватись із загальною атмосферою місця.

2. Сходи закоханих, або античні сходи

Хоч знаходиться острів Хортиця у Запоріжжі, а не у Греції, тут є трохи античної архітектури. Шукати її слід між хортицьким дендропарком і селищем Наукове містечко. Свою назву сходи отримали завдяки великій кількості весільних фотосесій, що відбуваються тут. Незважаючи на складну історію та численні спроби реставрації, це місце незмінно має закинутий вигляд, що так полюбився фотографам.

3. Язичницькі святилища

Якщо хочете привезти з острова Хортиця фото не звичайні, а трохи загадкові і навіть містичні, то найкращою локацією стануть численні язичницькі святилища. Для гарних фото знадобиться невелика підготовка: слід ретельно продумати образ, одяг та особливо аксесуари.

4. Історико-культурний комплекс «Запорізька Січ»

В абсолютної більшості людей Хортиця так чи інакше асоціюється з козацтвом. Тож чому б не влаштувати тут тематичну фотосесію у національному вбранні? Прекрасним фоном для таких фото будуть чудові мальовничі краєвиди острова, та особливо – комплекс «Запорізька Січ». У ньому кожна будівля повністю відтворює побут часів козацтва: церква, курені, будинок кошового отамана, канцелярія, військові скарбнички, школа, пушкарня. Всі вони стануть чудовим тлом для ваших неперевершених фото.

5. Кінноспортивний клуб «Хортиця»

Фотографії з тваринами – це окремий, дуже чуттєвий вид мистецтва. Якщо поєднати кінну прогулянку і фотосесію, вийде неперевершений результат. А ще залишать гарні емоції та спогади. Зручно, що для реалізації такої ідеї підійде будь-яка пора року та погода, адже талановитий фотограф зуміє обіграти і зливу, і снігопад.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее