Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Покупка б / у велосипеда через інтернет

Опубликовано: 03 Октября 2018, 15:06:24, Просмотров: 270, Рубрика: Региональные, автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Покупка б/у велосипеда через интернет

Покупка б / у велосипеда через інтернет

Останнім часом в Україні з'являється мода на здоровий спосіб життя. Молодь і старше покоління намагаються правильно харчуватися, підтримувати тіло в ідеальному стані. Це позитивно позначається на здоров'я населення. І саме тому в сучасності багато споживачів бажають стати володарями велосипедів та споживають спортивне харчування яке теж можна купити вільно достатньо зайти у магазин спорт питания. На них можна дістатися до магазинів, з'їздити у справах, або просто влаштувати вечірню прогулянку.

Нові велосипеди обходяться дорого, особливо якщо це популярні сучасні моделі. Тому багато споживачів звертаються до вторинного ринку, де є купити якісний виріб, але за зниженою вартістю.

Технічна частина

В першу чергу кожному споживачеві потрібно приділити увагу вивченню технічної частини. Від неї безпосередньо залежить комфорт експлуатації і безпеку майбутнього велосипедиста. Тому рекомендується брати з собою на огляд товару людини, яка розбирається в техніці.

Якщо ви їдете на огляд самостійно, потрібно перевірити:

  •     Трансмісія. Перемикання швидкостей на велосипедах - професійна функція, але вона присутня і на аматорських моделях. Ви можете налаштувати поїздку на швидкий лад, або їхати повільно, але з максимальним спалюванням калорій. Щоб перевірити трансмісію, вам потрібно провести тест-драйв, випробувавши кожну швидкість мінімум по дві хвилини. Також рекомендується переглянути шланги, вони не повинні бути засміченими, вимазаними в маслі.
  •     Веделка. В першу чергу вам потрібно дивитися на те, наскільки вона для вас зручна. Якщо на вилці присутні місця зварювання, то вона вже не настільки міцна, як була спочатку. Відповідно, ви піддаєте себе небезпеці, коли їдете на такому велосипеді. В даному випадку вилка може зіскочити в місці зварювання, в той час як ви будете їхати. Природно, втриматися не зможете і впадете. А на великій швидкості таке падіння може завдати серйозні каліцтва.
  •     Гальма. Тут не потрібно описувати різні операції перевірки. Щоб протестувати систему, потрібно трохи розігнатися і пригальмувати. Якщо немає можливості поїхати, потрібно перевернути велосипед, прокрутити колесо з гальмівними дисками, потім затиснути відповідний важіль. Гальма повинні працювати справно, оскільки вони безпосередньо впливають на вашу безпеку.


Дуже хороші б / у велосипеди представлені на сайті ria com. Тут спостерігається широке розмаїття за моделями і виробникам, а також ви зможете підібрати варіант відповідно до ваших фінансовими можливостями.

Зовнішній вигляд

Важливим фактором для будь-якого споживача є зовнішній вигляд велосипеда. Візуальна краса, як правило, є першорядним фактором, що визначає вибір. Вона важливіше навіть технічної частини.

При покупках на вторинному ринку, зовнішній вигляд може про багато розповісти:

  •     Загальні показники. За зовнішнім виглядом ви зможете побічно побачити, наскільки витрачений ресурс технічної частини. Якщо сідло стерто, так само як є механічні пошкодження заднього крила від ланцюга, то користувач виїжджав на велосипеді занадто часто. Тому його купувати не слід. Але знає велосипедист обов'язково поставить захист крила, і може замінити сідло, щоб вигідно продати пристрій;
  •     Покришки. Тут ситуація складніша. Якщо гума зношена, це не обов'язково вказує на великий пробіг. У продажу багато неякісних покришок, і вони дуже швидко стираються.


Великим показником є ??ободи коліс. При частій експлуатації вони пошкоджуються, з'являються невеликі вісімки. По суті, можна досить легко виправити ситуацію, якщо звернутися до механіка. Але оскільки вам буде потрібно витрачати кошти, рекомендується настійно вимагати знижку.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее