Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Як виготовляють золоті персні

Опубликовано: 03 Октября 2018, 15:16:27, Просмотров: 210, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Как изготавливают золотые перстни

Як виготовляють золоті персні

Як підібрати золоту прикрасу для чоловіка?

Ювелірні вироби для чоловіків є відмінним способом доповнити образ і побічно повідомити навколишнього світу про свій статок і добробут. З давніх часів вони були символом влади, великих фінансових можливостей і, в принципі, залишилися такими і по сей день. Змінилося тільки те, що раніше кільця були доступні лише для знаті і монархів, а зараз така прикраса може купити практично кожен бажаючий.

Інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам неймовірно широкий вибір дорогоцінних виробів за прийнятними цінами. В каталозі  Ви зможете більш детально ознайомитися з асортиментом чоловічих перснів і печаток. А якщо у вас нема можливості купити за готівку то можете оформити кредит, а для оформлення більш серьозних кредитів під заставу майна можна для відкриття свого бізнесу чи на інші потреби, такой вот кредит може надати компанія МиГ Кредит Астана


Незважаючи на постійні зміни модних тенденцій, пов'язаних з швидким часом, золоті прикраси завжди залишаються на піку популярності, а також є відмінним способом вкладення грошових коштів.

Склад золотих аксесуарів

Ювелірні вироби ніколи не виготовляють з 100% золота, з огляду на його пластичності і нездатності тримати перманентну форму, а також деформації при незначних підвищеннях температур.

У виробництві завжди використовуються сплави, проба яких показує процентне співвідношення самородного золота і хімічних домішок. Наприклад в сплаві з клеймом 585 проби присутній 58.5% золота, а також 41.5% інших металів. Чим вище відсоток вмісту золота, тим, відповідно дорожче і якісніше предмет розкоші.


Від процентного вмісту і наявності певних добавок, залежить також і відтінок кінцевого отриманого металу. Так, яскравий жовтий відтінок, який є, мабуть, найпопулярнішим, мабуть тому, що нагадує колір самородної дорогоцінного металу, виходить шляхом змішування золота з сріблом і міддю. Чим більше в складі срібла, тим сплав світліше. Таким чином, додаємо туди ще платину або паладій і отримуємо зовсім білий відтінок. Рожеве і червоне золото отримують шляхом змішування золота і міді. Воно є самим не дорогим.

Серед чоловіків найпопулярнішими є вироби з білого і жовтого сплаву. Потрібний колір визначають відштовхуючись від зовнішніх характеристик і чинників майбутнього власника. Так, жовте прикраса підійде смуглявим брюнетам і шатен. Білі вироби припадуть в пору светлокожим блондинам. Насправді, всі ці розмежування досить умовні, тому слухайте свою інтуїцію і внутрішній голос при виборі ідеального аксесуара!

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее