Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Нова система оцінювання для першокласників: Нуш пропонує 5 основних кроків

Опубликовано: 23 Ноября 2018, 16:44:48, Просмотров: 477, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Новая система оценивания для первоклашек: НУШ предлагает 5 основных шагов

Нова система оцінювання для першокласників: Нуш пропонує 5 основних кроків

Початок навчання для першокласників передбачає лояльну систему оцінювання. Привчити дітей до караючого методу - означає відбити у них все інтерес до навчання і привів установку «боротьби за оцінки». Це буде в корені неправильним підходом до навчання молодих умов.

Для першокласників розроблений особливий документ - «Свідоцтво досягнень». У бланку прописані 51 пункт, який вимагає оцінювання. У критерії включені Не тільки практичні успіхи, а й елементи виховного навчання. Наприклад, відображається інформація про соціальну адаптацію дитини, здатності взаємодіяти з оточуючими, вміння сприймати на себе відповідальність.

Дивлячись на заповнені бланк, батьки зможуть адекватно судити про слабкі і сильні сторони особистості дитини, понять де потрібно акуратно внести корективи, а де похвалити і підтримати.
Бланк «Свідоцтва досягнень» для першокласників Нуш

Документ включає в себе 2 великі блоки:

Особисті досягнення дитини;
Предметні компетенції.

Для лояльного оцінювання малюків розроблена нова система оцінювання. Є «разбалловки» рівня досягнень, замість неї є 4-ох рівнева модель:

«Має Значні успіхи» - найвища оцінка.
«Демонструє Помітний прогрес» - хороша оцінка.
«Чи досягає результату з допомогою вчителя» - середня оцінка.
«Ще вимагає уваги і допомоги» - задовільна оцінка. Батькам слід попрацювати з дитиною над пунктами, які потрапили під цей рівень.

Додатково сам педагог може залишати свої коментарі. Це дозволить рідним малюка понять, де саме чадо має діру в знаннях або навички.
Принципи роботи з першокласниками

Оцінювання проводиться за допомогою наступних характеристик:

Результат формування впевненості в собі - ця характеристика говорить про самооцінку дитини. Як відомо, адекватна самооцінка в майбутньому дозволить використовувати багато можливостей, Пропоновані життям;
Вказівка ??сильних сторін малюка, на які варто зробити акцент;
Адаптація дитини до освітнього процесу;
Робота над страхом зробити помилку;
Стимуляція бажання навчатися, інтерес до нових знань;
Своєчасне діагностування проблем, що запобігає їх накопичення.

Більш детальний опис нової системи оцінювання першокласників Ви можете вивчити на офіційному сайті МОН України. «Всеосвіта» настійно рекомендує Ознайомитися із запропонованою інформацією для більш чіткого розуміння механізму системи навчання першокласників. Відомості про нову систему навчання знаходяться у відкритому доступі.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее