Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Топ-8 видань про Україну для дітей

Опубликовано: 23 Ноября 2018, 16:56:53, Просмотров: 192, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Топ-8 изданий об Украине для детей

Топ-8 видань про Україну для дітей

Якщо Ви хочете познайомити дитину з України, розповісти про найбільш цікавих і гарних місцях нашої країни, то добірка від «Всеосвіті» обов'язково стане в нагоді в процесі виконання завдання!

Читання відходить на дальній план, коли у чада під рукою смартфон або планшет з виходом в інтернет. Навіщо читати паперову книгу, якщо можна «посерфити» в інтернет-просторі? Якщо Вам набридло постійно спостерігати картину «чадо їсть і спить разом з гаджетами», то «Всеосвіта» рекомендує скористатися нашим топом книг. Ми впевнені, що дитині сподобається читати!
Топ-8 унікальних книг про Україну, які сподобаються кожному

    «Книга-подорож. Україна". Познайомитися з багатьма пам'ятками, дізнатися близько 1200 цікавих фактів про Україну можна, занурившись в читання даної книги.
    «Азбука України». Особливість даної абетки полягає в тому, що з кожною буквою пов'язано відповідну назву населеного пункту. Крім іншого, для кращого запам'ятовування абетки до букв додаються невеликі віршики.
    «Дитячий Кобзар» письменника Тараса Шевченка. Книга проілюстрована чудовими картинками художниці Марини Михайлошина. Прекрасне оформлення і відмінне зміст обов'язково сподобаються маленьким читачам!
    «Зварю тобі борщику». Незвичайна книга про кулінарні традиції України. Книга створена спеціально для малюків. У ній розповідається про користь споживання каш, борщів, вареників і іншої смакоти, приготованих коханою мамою.
    «Це наше і це твоє». Незвичайна назва книги приховує цікавий зміст. Мова в книзі йде про українські винаходи, які можуть зацікавити не тільки дорослих, а й дітей.
    «Іван Сила на прізвисько« Кротон »автора Антона Копинець. Примітною особливістю твору є те, що воно грунтується на реальних подіях.
    «Про Київ для дітей та батьків». Михайло Кальницький, автор книги, познайомить Вас з історією Києва, розповість про визначні пам'ятки і цікавих фактах про них, повідає все саме незвичайне і цікаве.
    «Українські прислів'я». Особливість книги полягає в використанні 2 мов при написанні: української та англійської. Книга проілюстрована прекрасними картинками Анастасії Стефурак, які надають новий, сучасний зміст прислів'їв.

«Всеосвіта» рекомендує запропоновану літературу до сімейного прочитання. Познайомившись з перерахованими вище книгами, Ви зможете дізнатися багато нового і пізнавального про рідну країну! Легкий спосіб подачі інформації, цікаві картинки, креативність - те, що не залишить Вас і дитини байдужими!

Більше інформації за посиланням https://vseosvita.ua/news

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее