Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Україна і Китай об’єднують зусилля в боротьбі за життя і здоров’я

Опубликовано: 28 Декабря 2018, 20:26:07, Просмотров: 113, Рубрика: Региональные, автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Украина и Китай объединяют усилия в борьбе за жизнь и здоровье

Україна і Китай об’єднують зусилля в боротьбі за життя і здоров’я

Україна і Китай об’єднують зусилля в боротьбі за життя і здоров’я
Китаю і Україна розпочали співпрацю в сфері охорони здоров'я, і ??передали міністерству 50 оснащених за останнім словом техніки машин швидкої допомоги. Вартість надісланої техніки становить понад 3.5 мільйонів доларів
Посол КНР відзначає що переданий автотранспорт був згідно з угодою між Україною і Китаєм від 2016 року. При цьому Україна не зобов'язана виконувати будь-яких політичних умов. Отримана техніка, краща яка тільки була в країні.
Уляна Супрун виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я подякувала в мережі фейсбук іноземних партнерів, і підтвердила, що техніка вже освоєна і перебувати відправлена ??в області що б підсилити центри надання медичної допомоги. 6 машин було передано під управління МВС і Нацгвардії.
Перетворити систему екстреної медичної допомоги, пріоритетне завдання для уряду країни. Бюджет України на 2019 рік отримав додаткове фінансування в цю галузь. Також необхідно підвищувати кваліфікацію працівників, а також заробітну плату, що б слідувати міжнародним рекомендаціям. Крім цього дороги необхідно привести в належний стан, що б по ним можна було пересуватися безпечно як водіїв так і працівникам медичних служб, для яких важливо добиратися до місця події і до нужденних максимально швидко.
Також буде створена нова диспетчерська система «Централь 103», за допомогою якої виклики будуть оброблятися набагато швидше і автомобілі будуть відправлятися за викликом максимально швидко.
Перші області в яких буде задіяна ця система будуть Київ і область, а також Харківська, Вінницька, Запорізька, Донецька, Одеська, Херсонська і Тернопільська області.
Засновник Українсько-Китайського центру Ден Сяосю, впевнений, що співпраця України і КНР, перспективно і вигідно обом сторонам.
Напрямок українських медиків в Китай для обміну досвідом і спільним проведенням революційних операцій принесло б користь обом сторонам. У цьому напрямку вже зроблені перші кроки по налагодженню відносин між фахівцями обох сраний.
Відзначимо, що крім медичної сфери, китайські інвестори планують вкластися в інфраструктурну, аграрну, науково-технічну і інші галузі. Українська сторона зможе підняти на новий рівень економіку і зміцнити свої позиції на світовій арені.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее