Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Чи варто купувати комп’ютер б / у

Опубликовано: 20 Января 2019, 17:26:06, Просмотров: 685, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Стоит ли покупать компьютер б/у

Чи варто купувати комп’ютер б / у

Старі комп’ютери являють собою обладнання, яке може видавати досить-таки хороші характеристики, але в той же час обходиться дешевше нових екземплярів. Тому для деяких користувачів така техніка є єдиною доступною. На сучасному вторинному ринку України можна знайти товари, які заслуговують на увагу. Природно, з огляду на специфічні особливості покупки, не можна брати перший-ліпший варіант. Якщо вивчити корисну інформацію, то ви зможете купити якісний комп'ютер, незважаючи на те, що раніше він вже використовувався іншою людиною.
З чого починати вибір?

Перш за все, необхідно звернути увагу на кілька важливих моментів, які допоможуть вам вибрати кращі, представлене на вторинному ринку:

    Намагайтеся віддавати перевагу тільки перевіреним виробникам. Якщо першоджерело вироби відповідально підходить до виробництва, то ніяких проблем з експлуатацією не виникне, причому навіть якщо пристрій проходить кілька користувачів.
    Корпус - чистий і акуратний. Насправді це говорить зовсім про дещо, і вибирати комп'ютер, грунтуючись на корпусі можна ні в якому разі. Однак якщо корпус чистий, акуратний, то це говорить про дбайливого експлуатації, що вказує на збереження технічної частини, її справному стані.
    Роз'єми і порти. Якщо користувач поспішає і безвідповідально підходить до питання експлуатації, то порти страждають в першу чергу. На них з'являються тріщини або подряпини. Якщо зараз вони справно працюють, то буквально за кілька тижнів вам буде потрібно їх міняти.
    Справні клавіатура і миша. Якщо можливо, перевірте кожну кнопку на мишці і клавіатурі. Вони повинні знаходитесь у скрутному становищі плавно і статечно. В іншому випадку дані комплектуючі елементи потрібно купувати в окремому порядку.

Щоб правильно вибрати і купити комп'ютер б / у, вам буде потрібно приділяти багато уваги процесу підбору. Також потрібно заздалегідь вивчити інформацію, яка стане в нагоді для визначення якості і справності техніки. Не варто виходити на ринок необізнаними, оскільки тоді вас буде дуже легко обдурити.
Плюси і мінуси б / у комп'ютерів

Переваг придбання комп'ютерного обладнання на вторинному ринку більш ніж достатньо:

    Низькі ціни. Природно, це може стати і найбільшою небезпекою, оскільки багато користувачів в гонитві за доступною вартістю можуть зовсім забути про якість і справності;
    Широкий асортимент. На вторинному ринку можна знайти такі екземпляри, які на поточний момент неможливо купити в спеціалізованих магазинах. Так ви зможете забезпечити себе комп'ютерною технікою, але в той же час не витрачати занадто багато;
    Прийнятна продуктивність. Це гідність безпосередньо залежить від того, наскільки добре ви підійдете до питання вибору;
    Можливість замінити окремі комплектуючі, щоб поліпшити і модернізувати техніку. Причому пристрої для модернізації можна також шукати на вторинному ринку, або звернутися до спеціалізованих магазинів;
    Наявність гарантії, якщо будете робити покупку в сервісному центрі. Вартість виробів тут дорожче, але набагато вище рівень безпеки.

З недоліків відзначаються характерні для будь-якої покупки на вторинному ринку ризики. Чим уважніше ви будете вивчати пропоновану продукцію, тим менше ймовірність покупки поганого вироби. Другий недолік - обов'язкова наявність дефектів. Неможливо знайти техніку, яка вже попередньо використовувалася, але все ще знаходиться в ідеальному стані.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее