Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Як вибрати організацію з прокату транспорту?

Опубликовано: 28 Января 2019, 11:26:50, Просмотров: 226, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Как выбрать организацию по прокату транспорта?

Як вибрати організацію з прокату транспорту?

Прокат транспорту в Україні з кожним роком набирає все більшої популярності. Це обумовлено тим, що люди звикли зручно переміщатися в незнайомому населеному пункті. Адже набагато зручніше вирішувати питання у відрядженні або на відпочинку, керуючи автомобілем, ніж штовхатися в громадському транспорті. Щоб орендувати машину досить вибрати відповідну компанію і автомобіль, обумовити термін оренди і підписати письмову угоду.

На жаль не всі компанії надають послуги з прокату автомобілів на високому рівні і не надають всю необхідну супутню документацію. Щоб не зробити банальних помилок орендуючи машину потрібно відповідально підійти до вибору пункту прокату. У цьому допоможуть рекомендації досвідчених водіїв, часто користуються такою послугою.
Правила вибору компанії з прокату транспорту

Орендуючи автомобіль, клієнт може розраховувати, як на незаперечні переваги, так і несподівані складності. Досвідчені організації, що займаються прокатом авто, чітко розбираються в тонкощах процесу і здатні запропонувати весь комплекс послуг.

Вибираючи пункт прокату, фахівці рекомендують приділити пильну увагу наступним моментам:

    Асортименту наявного транспорту. Наявність солідного автопарку здатне забезпечити потреби клієнтів з різними смаковими уподобаннями.
    Частоті проходження технічного огляду та обслуговування. Це дозволить уникнути оренди транспортного засобу в несправному технічному стані і неприємностей при поверненні машини.
    Термінів надання автомобіля в тимчасове користування. Машина в оренду може знадобитися з різних причин. Якщо власний автомобіль знаходиться на станції техобслуговування і його ремонт повинен закінчитися найближчим часом, то розумно орендувати транспорт на добу. Якщо ви приїхали в незнайоме місто у відрядження, то підійде оренда на тривалий термін.
    Наявності страхового поліса. Зазвичай великі компанії страхують транспорт, що надається в оренду. При цьому оформляється страховка на найбільш поширені випадки. Якщо фірма не спромоглася застрахувати машину, то співпрацювати з нею не варто.

Крім цього потрібно враховувати й інші важливі нюанси. Деякі фірми пропонують індивідуальні умови співпраці, але не турбуються про їхню якість. Інші навпаки переживають про кожного клієнта, але не можуть задовольнити всі побажання. Щоб уникнути типових помилок і розрахувати на всі переваги, слід замовити прокат автомобілів на сайті RIA.BIZ. Це обумовлено тим що тут зібрані тільки перевірені і надійні компанії з усієї України.
Що впливає на ціноутворення?

Сьогодні не існує чітких цін на оренду транспорту. Тому розбираючись в особливостях ціноутворення варто враховувати:

    політику компанії, що надає послуги;
    особливості конкретного населеного пункту;
    наявність страховки;
    сезонність;
    додаткові послуги;
    водійський стаж орендаря;
    місце доставки автомобіля;
    особливості повернення транспортного засобу.

Додатково в ціну прокату включають: кількість пройдених кілометрів, страхування від викрадення та нанесення шкоди автомобілю. Крім цього враховують додаткові послуги: два водія, крісло для дитини і додаткове обладнання.
підводимо підсумки

Фахівці не рекомендують співпрацювати з першою-ліпшою компанією, що пропонує доступні ціни. Краще вибирати організацію тривалий час працює на ринку і встигла завоювати репутацію у клієнтів. Не варто занадто захоплюватися економією, адже орендувавши машину з прихованими дефектами, доведеться сплатити їх усунення при поверненні транспорту. Плюс до всього несправний автомобіль становить небезпеку для водія і всіх учасників руху.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее