Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Переваги і особливі моменти використання електрокотлів

Опубликовано: 04 Февраля 2019, 14:04:31, Просмотров: 496, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Преимущества и особливі моменти использование електрокотлів

Переваги і особливі моменти використання електрокотлів

Електричні котли - одна з популярних замін для обігрівачів на газі, твердому паливі. Вони часто застосовуються для опалення житлових будинків, комерційних підприємств, часто підходять для приміщень, не обладнаних димоходами. Котел електричний купити можна для багатоквартирного будинку.

Особливості застосування електричних котлів

Головна відмінність - компактність, безпека, простота в експлуатації. Вони не вимагають регулярного очищення, завантаження палива, вони працюють автоматично, з ним впоратися не складе труднощів. Найчастіше їх використовують там, де немає можливості підключитися до газопостачання, часто це система індивідуального водяного опалення, комбіновані системи, промислові об'єкти, які працюють в харчовій промисловості.

Вони потребують підтримці температури і безперебійному гарячому водопостачанні. Серед електричних котлів виділяє електродний, індукційний, ТЕНовий. Теновий котел має трубчасті елементи для нагріву, теплообміну, резервуар. Під дією струму розпалюються елементи і тепло використовується для того, щоб нагрівати теплоносій. Електродний котел не використовує нагрівальний елемент, тут є спеціальний перетворювач, температура тут дуже швидко підвищується і нагріває радіатори.

Види і гідності різних електрокотлів

Індукційний електрокотел генерує магнітне поле, виникає вихрові струми, металева поверхня нагрівається разом з теплоносієм. Незалежно від того, яку модель електричного котла ви оберете, ви отримаєте цілий ряд переваг.

Перш за все, вони енергоефективні, мають високий ККД. Вони не вимагають високих витрат на монтаж, вони економлять 50% електроенергії, вони повністю безшумні, екологічні, відрізняються легкістю монтажу і подальшої експлуатації. Вони компактні і є можливість установки в малогабаритних приміщеннях.

Одним з плюсів електричного котла можна назвати монтаж обладнання, де немає газопостачання, а також в тих приміщеннях, де немає можливості обладнати повноцінний димохід. Електрокотел може також працювати в якості частини системи газового та твердопаливного обладнання, він може бути резервним джерелом тепла. Однак є й нюанси використання такого котла, адже тут передбачається велика витрата електроенергії і висока вартість. Однак за рахунок того, що тарифи на газ також регулярно зростають, енергоспоживання стає цілком прийнятним. Котли будь-якого типу, виготовлені «Барським заводом», відрізняються високим рівнем ККД (не менше 90%), безшумністю в роботі, оригінальністю конструкції, що дозволяє використовувати їх в різних системах опалення.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее