Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Поради щодо купівлі б / у холодильника

Опубликовано: 01 Марта 2019, 15:56:32, Просмотров: 136, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Советы по покупке б/у холодильника

Поради щодо купівлі б / у холодильника

Висока вартість побутової техніки змушує багатьох користувачів підбирати обладнання на вторинному ринку. Слід зазначити, що моделі б / у при правильному виборі та ретельному вивченні можуть видавати відмінні робочі ресурси, характеризуються функціональністю і продуктивністю. Тому якщо ви вважаєте себе раціональним людиною, то зробите правильний хід, якщо купите холодильник на вторинному ринку.

Холодильники б / у не варто купувати, якщо ви не розбираєтеся в технічній частині. Причому вам зовсім не обов'язково бути фахівцем, щоб визначити, наскільки якісне обладнання пропонується. Достатньо ознайомитися з рекомендаціями фахівців, і згодом задіяти такі на практиці.
На що варто орієнтуватися?

Перш за все, кожному покупцеві рекомендується запам'ятати, що ви купуєте товар, який вже був у вжитку. Відповідно, не варто пред'являти до нього завищених вимог. Якщо у вас є конкретні побажання, і ви плануєте взяти на 100% якісний холодильник, то такий знайдете тільки на первинному ринку. На вторинному ринку товари суттєво відрізняються за якістю та іншими параметрами.

При покупці холодильника на вторинному ринку, дотримуйтеся порад:

    Дизайн розглядають в останню чергу. Першочергово потрібно вибрати якісний пристрій щодо технічної частини, а вже потім приймати до уваги дизайнерські параметри.
    Враховуйте габарити. Як правило, для холодильників в квартирах виділяється певне місце. Чим воно просторіше, тим крупніше техніку зможете вибрати. Але якщо простір обмежений, рекомендується заміряти довжину і ширину, щоб не прогадати з вибором, і не придбати модель, що не поміститися до вибраного місця.
    Купуйте перевірене обладнання. Якщо дієте на вторинному ринку, рекомендується віддавати перевагу перевіреним маркам і моделям. Попередньо слід вивчити інформацію в інтернеті, зорієнтуватися в популярних моделях, почитати відгуки користувачів. Якщо купити обладнання відповідального виконавця, причому навіть на вторинному ринку, то воно все одно буде якісним, з пристойним залишковим ресурсом.

Щоб вибрати і купити холодильник б / у, слід уважно і відповідально підходити до вибору. В іншому випадку ви ризикуєте стати власником поганого або навіть непрацюючого пристрою. Відповідно, даремно витратите гроші. Інша сторона безвідповідального вибору - зламане пристрій, на ремонт якого ви витратите додаткову суму. На відміну від придбання нової техніки, на вторинному ринку повністю відсутня гарантія. Якщо самі допустите помилку при виборі, то самі і будете її усувати.
Візуальний огляд

Навіть якщо не розбираєтеся в технічній частині побутової техніки, ви цілком зможете визначити приблизну стан пристрою. Для цього уважно вивчіть його:

    На корпусі не повинно бути сильних пошкоджень. Вм'ятини або серйозні подряпини вказують на сильне механічний вплив, яке могло зашкодити не тільки корпус, але і негативно позначитися на технічній частині;
    Бруд і пил на конденсаторної решітці. Вона повинна бути чистою, оскільки в іншому випадку холодоагент НЕ буде остигати, що погано позначається на загальній роботі пристрою.

У разі, якщо не впевнені, що зможете вибрати гарну техніку самостійно, можна звернутися в комісійні магазини. Ті компанії, які дорожать своєю репутацією, пропонують виключно якісне обладнання, перевірене і відремонтоване, якщо потрібно. Але тут техніка коштує дорожче, ніж якщо купувати її безпосередньо у приватників.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее