Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

ЗНАЙОМТЕСЯ з Моргун & Partners

Опубликовано: 09 Марта 2019, 10:59:58, Просмотров: 117, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

ЗНАКОМТЕСЬ с Morgun & Partners

ЗНАЙОМТЕСЯ з Моргун & Partners

Знайомтесь з Morgun & Partners

Моргун та партнери - адвокатська фірма в Україні, яка має гідний досвід юридичної практики в різних сферах. Видатний послужний список у кожного адвоката фірми, з успішно виграними справами. Спеціалізація в сфері вирішення спорів, захист від переслідування кримінальних статей, практика сімейного і інтелектуального права та власності.

Ставлення до клієнтів на особистому рівні. Робота передбачає якість, а не кількість. І головне відвертість і чесність по відношенню до клієнтів.

Взаємодія з міжнародними партнерами, що дозволяє ефективно представляти інтереси громадян України за кордоном, а також іноземців в Україні.

перевага компанії

Успіх в понад 90% справ, протягом 2016-2017 років

Головний офіс розташований зручно для клієнтів

Повна віддача справі

Особлива увага до сімейних спорах і кримінальних виробництвам.

Розгляд у вашій справі, і уявлення вас в повній мірі.


перша консультація

Вартість послуг, що надаються індивідуальна, і залежить від кожного конкретного випадку. Що б визначити повну вартість надання послуг, фахівця необхідно тільки після повного ознайомлення зі справою, і вивчення всіх обставин справи. Це аж позначається на визначенні термінів. Вартість може варіюватися від додаткових фактичних витрат, судових зборів, експертизи, транспортних витрат і так далі.

Одним з головних питань є вартість послуг. Адвокат (Київ) завжди озвучує вартість в кінці розмови, а не на початку. Це відрізняє професіонала від дилетанта. Назвати точну цифру в цьому питанні важко, так як вартість залежить від складності справи, тривалості процесу та інших обставин. До того ж чим більш впливовими фахівець, тим вище ціна за його послуги.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее