Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Як самостійно купувати квартиру на вторинному ринку

Опубликовано: 23 Марта 2019, 00:34:20, Просмотров: 343, Рубрика: Региональные, автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Как самостоятельно покупать квартиру на вторичном рынке

Як самостійно купувати квартиру на вторинному ринку

Ринок нерухомості в Україні поділяють на вторинний і первинний. Обидва сегмента мають свої переваги і недоліки. Тому кожному користувачеві необхідно розглянути сильні і слабкі сторони все варіантів, щоб прийняти правильне рішення. Також якщо вам потрібна юридична адресса, зверніться до профессіоналів www.juradres.com.ua

Вторинний вибір вибирається переважно тому, що в'їхати в квартиру можна відразу після укладання угоди, так само як оформити права власності. Але така угода не відрізняється простотою, особливо якщо споживач вирішує діяти самостійно. Попередньо потрібно багато чого вивчити, щоб правильно укласти угоду, так само як не потрапити до рук шахраїв.

Пошуки відповідного варіанту

Спочатку необхідно відібрати варіанти, які цілком можуть вам підійти. Найзручніше це зробити за допомогою інтернету. Тут ви зможете обрати перегляд пропозицій, які на даний момент є на ринку України, порівняти варіанти за характеристиками і вартості. Подальший перебіг подій:

    Потрібно зателефонувати з власником, уточнити інформацію, яку вважаєте важливою, але не знайшли її в тексті оголошення. Якщо вона вас не влаштовує, від пропозиції слід відмовитися.
    Особистий візит. Потрібно особисто переглянути кілька варіантів, щоб у вас була можливість порівняння. Не можна в повній мірі розглядати варіанти, якщо ви особисто їх не вивчили. Деякі продавці можуть редагувати фотографії в графічних редакторах. І ті квартири, які сподобаються вам по фото, на ділі можуть бути не настільки привабливими.
    Остаточні домовленості. Постарайтеся знайти в квартирі недоліки, оскільки вони послужать серйозним аргументом для отримання знижки. Але навіть якщо такі відсутні, це зовсім не означає, що ви не зможете поторгуватися. Робити це потрібно в будь-якому випадку.

Знайти квартири на сайті www.ria.com можна швидко і зручно. Тут представлено безліч пропозицій, причому переважно від власників. Тому ви зможете взаємодіяти безпосередньо з продавцями, не допускаючи до угоди третіх осіб, які можуть вплинути на вартість угоди.
стан квартири

Багато покупців не звертають уваги на стан квартири, оскільки вони планують згодом робити ремонт, щоб створити ідеальні для себе умови. Але деякі варіанти, представлені на ринку, знаходяться в настільки жахливому стані, що відремонтувати такі обходиться дуже дорого.

Щоб не зіткнутися з відповідними проблемами, рекомендується при особистому оглянути перевірити наступне:

    Балкон. Якщо він утеплений, то це велика перевага, оскільки ви зможете використовувати його в якості окремого повноцінного приміщення. Але зазвичай утеплений балкон позначається на вартості.
    Комунікації. Якщо незадовго до продажу власник поміняв всі комунікації на сучасні, то це теж перевага, яке також впливає на ціну.
    Рами і вікна. Пластикові сучасні рами не впливають на вартість, але вони позитивно позначаються на проживанні. Оскільки в квартирі можна буде створити сприятливий мікроклімат, то ви зможете економити на оплаті комунальних послуг.
    Загальний стан підлог, стель і стін. Вони повинні бути рівними, підготовленими до проведення косметичного ремонту. Якщо буде потрібно їх додатково вирівнювати, то витрати будуть не настільки великими, однак це негативно вплине на час підготовки житла до проживання.

Природно, технічний стан квартири - не всі, що потрібно перевіряти. Також потрібно уважно вивчити документи. На державних офіційних сайтах України ви знайдете актуальні відомості щодо цього питання. Повний пакет документів гарантує безпечну угоду.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее