Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Хмарне відеоспостереження - що це таке і навіщо потрібно

Опубликовано: 23 Марта 2019, 00:36:06, Просмотров: 329, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Облачное видеонаблюдение - что это такое и зачем нужно

Хмарне відеоспостереження - що це таке і навіщо потрібно

відеоспостереження

Що являє собою одна з популярних систем спостереження, заснована на cloud-технології? Простою мовою - це можливість доступу до даних та інформації з будь-якої точки світу, де є мережа інтернет. Такі камери з wi-fi, приклад камер дивіться за посиланням: http://guardmaster.com.ua/ip-videonablyudenie/ip-videokamera/wi-fi-ip-kamery установлюються на вашому об'єкті (офісі, будинку, квартирі, складі , підприємстві) передають дані на віддалений хмарний сервер, який фізично неможливо виявити і вилучити зловмисникам.

Як може бути реалізована дана технологія? Існує кілька варіантів, починаючи від найпростіших (перегляд зображення з камер в онлайн режимі) і закінчуючи технічно складними рішеннями, що включають відеоаналіз даних архіву, розпізнавання осіб і автомобільних номерів і так далі.

Якими можуть бути cloud-сервіси, що забезпечують спостереження за об'єктами? Фахівці їх ділять на універсальні і спеціалізовані (від виробника системи спостереження). Універсальні сервіси є «всеїдними»: вони сумісні з будь-яким обладнанням від відомих і маловідомих виробників.

Спеціалізовані сервіси, що підтримують обладнання певного бренду, як правило, володіють поліпшеною функціональністю. Вони пропонують більшу кількість опцій і більш зручні в управлінні навіть для недосвідченого користувача.

Багато в чому це забезпечується сумісністю програмного продукту камер і самого сервісу, а також протоколів зв'язку. Іншими словами - сервіс і обладнання «розуміють» один одного з півслова, гарантуючи високу швидкодію і оперативний доступ до даних.

Сьогодні практично кожен великий бренд має свій власний хмарний сервіс, при цьому частина послуг надається на безкоштовній основі, а за більш просунуті функції і можливості користувачеві доведеться розщедритися на певну плату.

Дуже багатьох користувачів, які перейшли зі стандартних систем спостереження на хмарні сервіси, оскільки до них можна підключити камери відеоспостереження купольної форми. Зокрема, існує думка, що співробітники хмарного сервісу або представники спецслужб можуть несанкціоновано підключатися до камер і стежити за особистим життям.

Насправді, якщо ви зацікавите спецслужби, то їм буде простіше встановити персональну прослушку або приховану камеру, ніж займатися розшифровкою потокового відео об'ємом в десятки гігабайт. Система шифрування, що застосовується на хмарних серверах, має на увазі, що ваші дані будуть недоступні навіть технічним працівникам, які мають доступ до дисків зберігання сервера.

Необхідно як мінімум знати ваш персональний код доступу до облікового запису, а також верифікаційний код, що встановлюється вами для кожної камери. Спочатку виробник встановлює його максимально простим у вигляді «1111 ... 1», однак ніхто не заважає вам змінити це значення в настройках камери.

Смотрите видео к статье ниже:
Видео к статье:
Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее