Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Особливості вибору хвильового шиферу

Опубликовано: 29 Апреля 2019, 15:04:17, Просмотров: 346, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Особенности выбора волнового шифера

Особливості вибору хвильового шиферу

Шиферні листи з азбестоцементу - це популярний покрівельний матеріал. Він має хвильову поверхню і зручні для монтажу розміри. Його легко укладати на дах з будь-, навіть нестандартною конфігурацією. Плюс до всього він відрізняється доступною вартістю. Але щоб чітко зрозуміти наскільки виправдана його використання для перекриття будинку потрібно зважити його переваги і недоліки.
Переваги використання шиферу в якості покрівельного матеріалу

Листи з азбестоцементу з хвилястою поверхнею не відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, на відміну від інших покрівельних матеріалів. Однак вони виграють у конкурентів завдяки наступним перевагам:

    Стійкість до екстремально високих температур. Навіть під впливом прямого вогню шифер не запалюється і не виділяє токсичних речовин.
    Непогані показники шумоізоляції. Особливо даний параметр важливий під час атмосферних опадів.
    Тривалий термін служби до 50 років.
    Непогана міцність матеріалу навіть при його крихкості.
    Стійкість до різких температурних перепадом. Шифер витримує до 50 циклів зледеніння і відтавання.
    Монтаж на просту обрешітку з великим кроком, що економить пиломатеріали.
    На азбестоцементу не утворюється іржа, гниль або цвіль.
    Шифер може використовуватися при самостійному перекритті будівлі.
    Доступна ціна. Матеріал набагато дешевше найближчих конкурентів, що робить його максимально популярним.

Щоб грамотно вибрати шифер можна скористатися пропозиціями спеціалізованих сайтів. В інтернеті зібрано величезний асортимент покрівельних матеріалів за доступною ціною.
Негативні якості матеріалу для покрівлі

Вибравши хвильової шифер в якості покрівельного матеріалу важливо чітко розуміти його недоліки. Їх набагато менше ніж переваг, але вони все-таки існують. Насамперед варто відзначити не найпривабливіший зовнішній вигляд. Це сірі листи з азбестоцементу. Хоча деякі виробники почали фарбувати шифер, щоб урізноманітнити асортимент. Крім цього матеріал має такі мінуси:

    Листи шиферу дуже крихкі і не виносять изгибающих навантажень. Вони легко руйнуються при механічному ударі і під час транспортування.
    Велика вага одного листа. В середньому хвильової шифер важить 20 кг, що ускладнює монтажні роботи і вимагає наявності помічника для підйому листів на дах. Також, щоб утримати загальна вага покрівлі, потрібно надійна лати.
    Вироби з азбестоцементу накопичують вологу з часом. Це загрожує растрескиванием при різкому зниженні температури. Хоча це не властиво українського клімату.

Також варто відзначити, що з часом на поверхні шиферу може утворюватися мох, лишайник і інша рослинність, з якої потрібно періодично боротися. Для попередження даних неприємностей можна використовувати спеціальні розчини або акрилову фарбу.
Нюанси монтажу листів шиферу

Власникам приватної нерухомості, які вирішили перекрити своє домоволодіння за допомогою хвильового шиферу з азбестоцементу потрібно враховувати, що ухил покрівлі повинен становити не менше 12 градусів. При більш пологом на стилі волога може проникати в горизонтальні місця стику двох сусідніх елементів. Також значно збільшується навантаження від снігу, що накопичується на даху.

Так само потрібно пам'ятати, що розпилювання шиферних листів вимагає використання засобів індивідуального захисту. Це обумовлено тим, що пил, що потрапляє в легені, може нашкодити людському здоров'ю. А в іншому використання хвильового шиферу - це непоганий варіант бюджетного перекриття будь-якої будівлі.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее