Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Чоловічі кросівки і черевики Adidas Terrex

Опубликовано: 29 Мая 2019, 20:33:45, Просмотров: 179, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Мужские кроссовки и ботинки Adidas Terrex

Чоловічі кросівки і черевики Adidas Terrex

Чоловічі кросівки і черевики Adidas Terrex
Спортивний одяг завжди була популярна серед молоді, і не тільки. На ринку безліч компаній які протягом багатьох років борються за панування в світі. Серед однієї з найстаріших компаній є Adidas, яка вийшла на ринок в 1924 році, і на той момент напевно мало хто міг собі уявити про масштаби продажів які зараз є одними з лідерів на ринку.
Компанія завжди враховує побажання своїх клієнтів, і створює речі які користуються великим попитом, як серед населення, так і випускаючи екіпіровку для професійних спортсменів. Виходячи з потреб клієнтів була випущена лінійка взуття Adidas Terrex, яку дуже добре прийняли чоловіки, для яких комфортне взуття є пріоритетом у виборі.
Адідас Терекс - взуття з колекції напрямки outdoor. Компанія представляє єту лінійку як професіоналам так і любителям активного відпочинку на природі, і прогулянок, а також походів. Використовуючи цю взуття повсякденно, вона не розкриє всіх своїх можливостей і переваг, яких досить багато. Створюючи цю модель, розробники використовували кращі технології, завдяки чому була створена максимально зносостійка і надійне взуття.
Які технології використовували для створення чоловічих кросівок Adidas Terrex
Матеріали з яких була створена взуття Адідас Террекс дозволяють використовувати її в вологу погоду, так як має вологовідштовхувальний куля, і дозволяє повітрю циркулювати при самих екстремальних умовах, що гарантує комфорт в різних температурних умовах. Для цього використовується мембрана Gore-Tex.
Тежнологія є незаперечним лідером виготовлення мембрани, так як гарантує непромокаемость взуття, а відповідно і сухість ніг, при цьому будучи стійкою до механічних пошкоджень.
Чоловіча модель взуття має зручну систему шнурівки. Щоб уникнути довгих кінців шнурків, які брудняться і заплітається, в модель Адідас Террекс була впроваджена технологи Lace Bungee. Ця технологія включає в себе застібку, яка знаходиться зверху кросівка, вона є еластичною і під неї можна засунути шнурки тим самим зафіксувавши їх.
Устілка має антибактеріальні ефект, і хорошу амортизацію, з додаванням вугілля та іонів срібла, що дозволяє абсорбувати вологу, і присікає розмноження бактерій і наслідок запахів. Ця технологія має назву Ortholite.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее