Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Які ґрати поставити на вікно заміського будинку?

Опубликовано: 05 Июня 2019, 13:02:19, Просмотров: 401, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Какую решетку поставить на окно загородного дома?

Які ґрати поставити на вікно заміського будинку?

Під час оснащення заміського будинку багато хто забуває про захист вікон. Це основний вхід і вихід для грабіжників. Сьогодні легко зламати навіть брендовий склопакет.

Решітка виконує дві функції. Перша - це захисна. Друге призначення - це декоративне оформлення фасаду. Можна заощадити і вибрати примітивну зварену конструкцію або ж зробити акцент на виріб з кованої сталі.
Чому варто вибрати ковані решітки?

На користь цього говорять переваги:

    Коване залізо невразлива до зовнішніх впливів. Це матеріал, корозія для якого не становить ніяких загроз. Домовласник може не турбуватися про те, що з плином часу каркас втратить колишню красу.
    Впливати на ковані грати механічно проблематично. Товсті прути не розбився навіть молотком. Крім того, якщо планується розпиляти грати, для цього знадобиться багато часу. Це дасть можливість відлякати зловмисника або взяти на місці злочину.
    Кування виглядає стильно і ефектно. Домовласникові не доведеться фарбувати грати. Природний відтінок підходить практично до будь-яких дизайнам. Якщо на території будинку встановлений кований паркан, це допоможе створити єдину композицію.

Які існують види решіток на вікна?

Для заміських будинків решітки зазвичай замовляються. Можна вибрати б / у моделі, але напевно покупець переплатить і не отримає виріб, відповідне заявленим параметрам. Це стосується того, що у багатьох котеджів віконні прорізи розрізняються по висоті і ширині.

Знайти ковані решітки на вікна можна в приватних майстернях. Оптимально шукати майстрів в провінції. Тут попит на такі вироби не настільки високий, тому і ціни нижчі.

Виробники пропонують такі зміни:

    Суцільний каркас. Такі види решіток монтуються безпосередньо на фасад. Зняти їх або відсунути будь-яким способом неможливо. За рахунок цього проникнення в будинок через вікно повністю перекривається.
    Грати з окремими відсіками. Мова йде про спеціальні секціях для кватирок або стулок вікна. Такі дверцята відкриваються окремо і фіксуються на окремі кріплення.
    Розсувні решітки на вікна. В основі конструкції лежать шарніри, завдяки яким можна легко розсунути грати і відкрити вільний вид з віконного отвору. Правда, шарніри швидко приходять в непридатність і страждають в основному через пилу і бруду.

Що уточнити при замовленні решіток?

Майстри пропонують послугу під ключ, коли на об'єкт виїжджають фахівці, знімають виміри. Правда, така опція передбачає переплату. Можна самостійно скласти проект і просто замовити виготовлення каркаса до зазначеного терміну.

Перше, що потрібно зробити, це визначити, як грати буде кріпитися до фасаду. Продумувати це потрібно для ізоляції стіни. До сайдінгових панелей прикріпити ґрати не вийде. Така конструкція виявиться недовговічною.

Наступний нюанс - це розміри. Краще вибирати сітку, що буде трохи більше вікна. Це допоможе закріпити її не прямим біля вікна, а на відстані. Тому і видерти її буде важче.

Фінальний аспект - це дизайн. Грати з кованої сталі можуть бути опуклими, і забезпечені спеціальними елементами. Деякі деталі декору можуть бути виконані у вигляді гачків. Це виглядає стильно і в той же час створює додаткові перешкоди для зловмисників.

Заощадити можна, якщо купувати вироби оптом. Вигідно за один раз забезпечити захисними засобами всі віконні і дверні прорізи будинку. Завдяки цьому до того ж можна вибрати єдиний дизайн і не порушувати екстер'єрної композиції.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее