Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Як вибрати адвоката по інтернету

Опубликовано: 07 Августа 2019, 18:35:46, Просмотров: 382, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Как выбрать адвоката по интернету

Як вибрати адвоката по інтернету

Журнал The American Lawyer виявив, що потенційний клієнт, вибираючи в пошуках адвоката ту чи іншу юридичну фірму, керується насамперед критерієм практичного досвіду по предмету судового розгляду. Коли клієнти знаходять Вас онлайн, сайт Вашої юридичної фірми в першу чергу повинен свідчити про це практичному досвіді. У першій частині цього циклу статей ми обговорили основні методи SEO для веб-сайтів юридичних фірм, відзначивши, що, таргетування по місцевим ключовими словами, включення в Google Places, категоризація по області права і оптимізація користувацького сприйняття, - є необхідними компонентами пошукової оптимізації веб сайту юридичної фірми.

Сьогодні, ми будемо розбиратися в оптимізації користувальницького сприйняття. Для веб-сайту юридичної фірми непорушними в цьому сенсі є чотири речі:

Високоякісний, написаний юристами контент Наявність розділу "Преса про нас" Елементи залучення користувача Особисті профілі адвокатів 1. Високоякісний, написаний юристами контент

Що стосується написання контенту, зверненого до користувачів, то тут ніхто не знає больових точок користувачів краще, ніж самі юристи.

Юристам відомо, якого роду питання і побоювання найчастіше виникають у їхніх потенційних клієнтів. Ось чому важливо, щоб юристи або самі писали контент для веб-сайту своєї юридичної фірми або активно брали участь у створенні цього контенту.

Будь це статичні сторінки, будь це блоги або статті, юристи повинні засукавши рукава взятися за створення контенту. Навіть якщо Ваша юридична фірма приймає рішення найняти професійного письменника, юристи все одно повинні і далі стежити за "буквою і духом" сторінок сайту.

В першу голову, в матеріалах Вашого сайту, не втрачайте можливості звертатися до Ваших потенційних клієнтів. Зосередьтеся насамперед на передачу Вашого досвіду і знань, а не на наповненні контенту ключовими словами. Пишіть для своїх клієнтів, а не для пошукових систем.

2. Наявність розділу "Преса про нас"

Розділ "Преса про нас" або сторінка "Медіа-центр" повинні виступати в якості підшивки публікацій, в яких згадується Ваша юридична фірма. Це місце повинно бути відведено для будь-якої форми позитивного висвітлення в пресі, включаючи статті і повідомлення в ефірі, що висвітлюють справи Вашої юридичної фірми, а також всі повідомлення, які цитують кого-небудь з Ваших адвокатів. На цій сторінці Ваша юридична фірма може також публікувати і прес-релізи (на додаток до їх публікації в новинних стрічках).

У прес-реліз веб-сайту юридичної фірми варто включити такі події як:

Участь в резонансній справі Благодійна діяльність Поява нових партнерів

Оприлюднювати Ваші успіхи і значущі події надзвичайно важливо. Не бійтеся хвалитися! Однак всі представлені новини повинні бути реальними новинами, які викликають у людей інтерес. Все це зіграє на підвищення статусу Вашої фірми.

3. Елементи залучення користувача

Статистика говорить, що 40% людей краще сприймають візуальну інформацію, ніж текст, - і тут свою роль повинні зіграти елементи залучення користувача. Елементи залучення користувача - це інтерактивний контент, який захоплює увагу Ваших відвідувачів і утримує їх зацікавленими і залученими.

Для веб-сайту юридичної фірми елементами залучення можуть бути:

Зображення Відео Інфографіка

Елементи залучення користувача відіграють важливу роль в перетворенні відвідувачів в клієнти. Коли веб-сайт юридичної фірми демонструє відео або інфографіку, яка якісно зроблена і містить корисну інформацію, статус юридичної фірми як концептуального лідера, може виразитися в багаторазовому збільшенні трафіку.

Відео на веб-сайті юридичної фірми

Розробка відео може стати дуже вдалим вкладенням вемені і засобів, однак тут потрібно бути дуже обережним, щоб це не виглядало непрофесійно. У цьому питанні нічим не можна знехтувати - якщо вже Ви зібралися зробити відео, витратьте гроші, щоб зробити це як слід. Немає нічого гіршого, ніж погане відео - воно може тільки нашкодити справі. Коли потенційний клієнт заходить на веб-сайт юридичної фірми, він критично її оцінює. Фільм з поганим звуком або світлом сигналізує відвідувачеві про низьку якість фірми в цілому і змушує його піти на інший сайт.

Інфографіка на веб-сайті юридичної фірми

Статистика також показує, що високоякісна інфографіка буде переглянуті з ймовірністю в 30 разів більшою, ніж текстові матеріали. Якість при цьому відіграє не меншу роль, ніж у випадку з відео.

Інфографіка корисна остільки, оскільки корисна інформація, яку вона представляє. Ніколи не кладіть нічого тільки заради зворотної посилання. Тільки якщо Ви володієте інформацією, яка цінна сама по собі, - тільки в цьому випадку інфографіка принесе користь.

4. Особисті профілі адвокатів

Потенційні клієнти, які вивчають Вашу фірму і її діяльність, повинні відчути прихильність і довіру. Профілі кожного з адвокатів повинні нада

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее