Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Купівля автомобільних покришок

Опубликовано: 18 Августа 2019, 18:02:24, Просмотров: 206, Рубрика: Региональные, автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Покупка автомобильных покрышек

Купівля автомобільних покришок

При покупці автомобіля важливо подбати Не тільки в Начинка автомобіля, і його комфортабельності, але і в копмлектаціи її необхідними расходниками, такими як аптечка, вогнегасник, інструмент для вимушено ремонту в дорозі, а також запаска. На останньому зупинимося довше. Запаска як і всі колеса на машині Повинні бути «взуті» якісної гумою підходящої до тих умов в яких ви збираєтеся використовувати автомобіль, будь то міські дороги, або заміський, шосе, внедорожье, грунтові дороги і т.д.
Вибрати покришки дуже складно, часом приходячи в магазин де продають покришки у автолюбителя розбігаються очі, і тільки професіонал може прийти і назвати то що йому потрібно, однак рядовий автолюбитель потребує констультаціях, і своїх маркетингових дослідженнях ринку і пропозицій.
Як вибрати автомобільні шини і НЕ прог?
Найпростіший спосіб самостійно визначитися з необхідними для вас покришки - ознайомиться з відкликанням покупців на форумах, читати різні автомобільні журнали, дивитися різні ТВ передачі. Або ж можете звернутися за консультацією до фахівців, наприклад інтернет магазин virage.club, допоможе вам підібрати потрібні вам покришки спираючись на ваші уподобання в стилів їзди, особливостей автомобіля, і вищезгаданих сферах застосування покришок.
При покупці покришок необхідно враховувати безліч факторів:
Розмір шини. Підбирати необхідно шини згідно паспорта вашого автомобіля, інакше якщо ви підберіть покришки з невідповідний розміром, це може привести до різних наслідків: перевитрата палива, знос вузлів і агрегатів вашого автомобіля, створення аварійних ситуацій, пошкодження ходової, і найгірше ДТП з різним результатом.
Властивості і склад гуми. Виробники завжди хочуть створити шини максимально дешевше, і максимально якісніше, і це призводить до постійних експеременту. Зрозуміло неякісні покришки відомі бренди НЕ випустять на ринок, проте якщо ви купуєте покришки невідомо компанії, то слід ознайомиться з відкликанням. На літній період слід купувати більш жорсткі покришки, а на зимовий період більш м'які, що допоможе уникнути задубеванія гуми на морозі, і тим Самим поліпшить зчеплення з дорогою.
Дизайн і характеристики проектора. Обов'язково слід звертати увагу на малюнок протектора. Для зимової гуми властиві Агресивне малюнки і глибокі канавки, водо- відведення та багато іншого. Для літньої гуми більш Стриманий малюнок з спрямованим канавками, що б уникнути аквапланування.
Каркас шин. Залежно від маси автомобіля, і вантажів, що перевозяться, необхідно підбирати шини з певними каркасами, і якщо ви перевозите великі вантажі, то необхідно купувати шини з посиленим каркасом.

------------------

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее