Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Гідронасоси - конструктивні особливості та схема роботи

Опубликовано: 19 Сентября 2019, 18:25:45, Просмотров: 329, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Гидронасосы – конструктивные особенности и схема работы

Гідронасоси - конструктивні особливості та схема роботи

Можливість перетворення одного виду енергії в інший знаходить найширше застосування в сучасній техніці. Чудовим прикладом такого підходу може стати гідромотор і його аналог - гидронасос аксіально-поршневий https://voykon.com.ua/produkciya/gidravlika/aksial-no-porshnevye-gidronasosy-danfoss/. Обидва агрегати відмінно відображають класичну ідею перетворення. У першому випадку - гідродвигун перетворює енергію рідини в обертальний або в поступальний механічний рух. У випадку з насосом, навпаки - завдяки механічному руху робоча рідина циркулює в системі. Параметри руху на вході задаються ззовні, що дозволяє створювати на виході потік з потрібними характеристиками руху.

Гідравлічні насоси затребувані в багатьох галузях виробництва і машинобудування. Але окремої уваги заслуговує їх застосування в гідравлічних системах важкої техніки, верстатів і на допоміжних транспортних ділянках, тобто конвеєрах, навантажувачах, кранах. Саме тут ці агрегати знаходять найбільше застосування.

Стандартна конструкція гидронасоса передбачає наявність корпусу в якому знаходяться робочі елементи, що відповідають за перетворення механічного руху в рух рідини. Наприклад: як і аксіально-поршневий гідромотор, насос цього типу являє собою сукупність камер, в яких ходять поршні або плунжери. Обертальний рух вала призводить їх в рух, і за рахунок зворотно-поступального ходу вони виштовхують рідину в основний патрубок. В інших насосах роль виштовхувачів можуть виконувати шестерні, гвинти, пластини.

На сучасному виробництві найбільш часто можна зустріти:

- шестерінчастий насос (з внутрішнім і зовнішнім зачепленням). Вона характеризується простою конструкцією, високою ремонтопридатністю і невибагливістю до умов роботи. Тиск в системі не повинно перевищувати 20 мПА. Насоси затребувані в гідросистемах сільгосптехніки, в промислових верстатах, пресах і підйомниках.

- аксіально і радіально-поршневі гідронасоси, які так само як і аксіально-поршневі гідромотори, працюють за описаною вище стандартною схемою. Вони мають високий ККД і хорошими робочими характеристиками: частота - до 5000 об / хв і вище, тиск - до 40-45 МПа. Недоліком радіально-поршневих агрегатів є пульсація і чималу вагу. Аксіально-поршневий гідромотор і насос - більш надійні, але і більш дорогі.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее