Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Який потрібно вибрати іригатор

Опубликовано: 22 Октября 2019, 18:10:25, Просмотров: 129, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Какой нужно выбрать ирригатор

Який потрібно вибрати іригатор

Іригатор - спеціальний пристрій для безпечної та ефективної чистки зубів від нальоту і залишків їжі. Дозволяє комплексно підтримувати гігієну ротової порожнини. Підходить для дітей та дорослих. Значно перевершує звичайні зубні щітки за якістю очищення.

Для покупки якісних, багатофункціональних і ефективних іригаторів звертайтеся в компанію «Стоматкомплект». Ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину можна тут. Постачальник спеціалізується на продажу стоматологічного обладнання, інструментів і матеріалів. У тому числі в каталозі представлений широкий вибір іригаторів різного призначення.

Основні критерії вибору

Іригатори представлені в широкому асортименті.

Перш за все, моделі відрізняються такими характеристиками:

    тип (портативний або стаціонарний);
    габарити і вага;
    потужність;
    кількість насадок;
    набір функцій.

Перш за все, потрібно визначитися з типом необхідного іригатора, виходячи зі своїх потреб. За даним критерієм такі прилади діляться на портативні і стаціонарні. Є також іррігатори, що вимагають підключення до водопроводу, але вони не набули широкого поширення, оскільки не дозволяють налаштовувати натиск води і незручні для використання в побуті.

Вибір стаціонарного іригатора

Такі пристрої, як правило, підключаються до побутової електромережі. Відрізняються великими розмірами, наявністю місткою ємності для води і комплектацією декількома насадками. Зазвичай такі іригатори набувають для користування всією сім'єю.

Вибираючи стаціонарний прилад, потрібно виходити з таких нюансів:

    Для великої родини краще вибрати модель з відсіком для води збільшеною ємності. Наприклад, Oral-B Professional Care MD 20 вміщує 600 мл води і має 5 режимів роботи.
    Кількість насадок. Рекомендується вибирати пристрій, що має не менше 4 насадок.
    Потужність. Пристрій має забезпечувати достатню продуктивність (напір потоку) при мінімальному енергоспоживанні. Наприклад, Donfeel OR-840 air споживає 18 Вт, однак продуктивності досить для якісної очистки ротової порожнини.
    Функціональні можливості. Додаткові опції і режими роботи дозволять чистити ротову порожнину більш ефективно. Наприклад, модель ACleon TF600 має ультрафіолетову лампу для дезінфекції насадок, функцію масування ясен і кілька режимів роботи.

Як вибрати портативний іригатор

Такі прилади живляться від АКБ і відрізняються меншими габаритами, тому їх можна брати в подорожі.

При виборі потрібно враховувати наступні критерії:

    Кількість насадок. Багато моделей призначені для 1 людини, тому мають 1 насадку, але є і пристрої з великою кількістю насадок.
    Автономність. Чим більше ємний акумулятор, тим довше прилад пропрацює від одного заряду.
    Габарити. Для подорожей слід вибирати максимально компактну модель.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее
Дорожники поражают... Улицу Собранецкую в Ужгороде, некоторое время назад капитально отремонтировали. - Читать далее