Головні правила якісного ремонту квартири
Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Головні правила ремонту
Перше правило. Не забувайте планувати
На стадії планування інтернету відразу ж продумайте про його оновлення, адже одноманітність згодом набридає, а робити щорічно ремонт досить затратно, тому перш ніж на всю стіну розміщувати фотошпалери, подумайте про це кілька разів. Якщо ж вам дуже хочеться їх приклеїти, то зробіть це так, щоб в подальшому можна було без зусиль зняти, тому що від шпалер з малюнком швидко втомлюєшся. Щоб вгамувати свою потребу в яскравому, насиченому малюнку, то компенсуйте це за допомогою бордюру. Наприклад, одна з європейських дизайнерських ідей полягає в тому, щоб верх і низ стіни, обклеєні різними шпалерами, красиво з'єднати за допомогою бордюру. Але пам'ятайте, що таке рішення не зовсім доречно до квартир з стелями в 2,5 метра, яких в нашій країні більшість. У нашому випадку більше підійде аплікація з малюнків, вирізаних з бордюру і повішених з рамках на стіну. До речі, виглядати це буде краще на білій стіні.
Друге правило. Множте на 2
Час, плановане на ремонт, відразу ж збільшуйте в два рази. Невідомо, що ви виявите при піднятті підлоги або демонтажі старих шпалер.
Третє правило. Ремонт = облік
Які матеріали вам знадобляться і в якій кількості краще заздалегідь. Не лінуйтеся зателефонувати в будівельні магазини та фірми, з'ясуйте ціни, і до отриманої суми додайте приблизно 30%, це і буде базова ціна для ваших покупок для ремонту. Далі вже починаються більш точні розрахунки кожного матеріалу.
Четверте правило. Розподіляйте чітко ролі
Мабуть, як не дивно, це правило одне з найскладніших для виконання. Якщо раніше ваш чоловік не займався ніякими ремонтними роботами, то буде наївно вважати, що під час ремонту він кельми обштукатурити стіни. А є роботи, які краще ні в якому разі не починати не професіоналу, наприклад, каналізаційні, електричні, опалювальні, газові роботи. На їх проведення краще запросити акредитованих фахівців.
П'яте правило. Експерименти - не завжди гарні
У гонитві за модою, новизною не поспішайте ламати відразу все перегородки, адже потім вам може бути складно жити без єдиної можливості усамітнення. Не сушіть відразу всі двері з метою оформити проходи арками, адже потім ви можете пошкодувати. Перш за все, подумайте і дайте собі чесну відповідь, чи хочеться вам жити в нестандартній обстановці.
Шосте правило. Вибирайте колір після вивчення його впливу на психіку
Чи не поскупилася придбати книгу по інтер'єрах, в ній необхідної інформації більш, ніж достатньо. Через своє незнання ви можете вибрати такий колір для стін, від якого у вас буде депресія. Про білий колір стін варто взагалі окремо розмовляти. Якщо ви пофарбувати стіни в кипельно-білий колір, то при яскравому денному освітленні кімната буде виглядати сірою, а ввечері, при штучному освітленні, буде схожа на операційну. Для позбавлення від цього ефекту потрібно додати в водоемульсійну фарбу кольоровий пігмент відтінку охри або теракотовий. Завдяки цьому стіни будуть теплого кольору, і з цим відтінком відмінно поєднуються дерево, картини або фотографії, оформлені в рамки. Забарвлення стін вважається одним з найскладніших справ. Стіна при фарбуванні повинна бути рівною, тому попередньо слід обштукатурити і пошпатлювати. До речі, стіни забирають велику кількість фарби. Тому за первісною грунтовці краще спочатку пройтися дешевшою фарбою, а потім вже фарбувати обраної.
Сьоме правило. Економія повинна бути розумною
Подумайте кілька разів, так чи вам потрібен плінтус з червоного дерева. Може вийти там, що через нього вам знадобиться міняти меблі та таким темпом ваша квартира буде поїдати все ваші гроші, а обдерті кішкою шпалери, куплені по 150 доларів за рулон, доведуть вас до нападу. Анітрохи не гірше відвідати оптовий ринок і придбати акуратні плінтуси з сосни за помірну вартість. Такий плінтус не потрібно фарбувати, а досить покрити лаком.
Восьме правило. Скупим бути шкідливо
Не забувайте, що ваше життя буде саме серед купленого. І якщо раптом вам сподобається килим в 4 метри шириною при ширині кімнати в 3,2 м, то не потрібно від нього відмовлятися, адже залишки можна використовувати і для покриття підлоги на балконі або в коридорі.
Дев'яте правило. Підходьте до ремонту з акуратністю
Для досягнення хорошого результату ремонту потрібно як мінімум дотримуватися наявні інструкції і стежити за чистотою. Якщо відкладати винесення сміття на майбутнє, то вже через три дні він вас поглине. За час фарбування з'являється спокуса зафарбувати бруд, але ні в якому разі не піддавайтеся йому. Навіть лінолеум потрібно укладати на чисту підлогу, а щоб виключити псування меблів, то накривайте її поліетиленом.
Десяте правило. Завжди повинна бути послідовність
Не потрібно робити все відразу. Займіться ремонтом послідовно, не беріться за всі кімнати одночасно.
А щоб зробити насправді якісний ремонт квартири у Львові краще звернутись до професіоналів: https://remont-kvartir.lviv.ua/.
