Версия: УКР РУС
Есть аккаунт?

Забыли пароль?

Войти с помощью соц сетей:

Зібралися майнути криптовалюту - саме час дізнатися від Cryptos про способи її зберігання в криптовалютних гаманцях

Опубликовано: 26 Января 2022, 18:09:54, Просмотров: 1773, Рубрика: , автор статьи: Ужгород Инфо

Шановні читачі, новини сайту доступні також на Українській мові, для перегляду української версії натисніть:

Собрались майнить криптовалюту — самое время узнать от «Cryptos» о способах ее хранения в криптовалютных кошельках

Зібралися майнути криптовалюту - саме час дізнатися від Cryptos про способи її зберігання в криптовалютних гаманцях

Деякі люди досі досить скептично ставляться до криптовалюти, вважаючи, що це далеко не найкращий спосіб заробітку, оскільки і заробляти на віртуальній монеті неможливо. Однак це не зовсім так, адже сьогодні існує безліч способів у вигляді трейдингу, майнінгу, інвестування та інших варіантів.

Завдяки витримці та терпінню, а також вмінню правильно аналізувати ринок та вибирати курс, багато власників цифрового активу вже давно мають значний фінансовий стан, зароблений одним із перерахованих вище способів.

Саме це і приваблює нових користувачів у криптоіндустрії, тому що кожен хоче заробляти гроші, не докладаючи особливих зусиль. Але насправді, щоб криптовалюта приносила дохід, потрібно не тільки займатися майнінгом, але і в цілому мати всі необхідні знання про неї та її особливості.

І якщо Ви є новачком, який не розуміється на темі, насамперед слід зрозуміти, як зберігати криптовалюту. Для цього існують спеціальні криптовалютні гаманці, які поділяються на певні види.
4 основних види криптовалютних гаманців

    Це може бути онлайн-гаманець. Найчастіше саме такий використовують як новачки, так і трейдери. Він є всім відома веб-програма, яку ми щодня використовуємо для реальних грошей. Однак у цього виду є суттєвий мінус — висока ймовірність злому хакерами, оскільки йдеться про недостатній захист.

    Програмний вид призначений для встановлення на комп'ютер або телефон. Він також має свої особливості з огляду на великий розмір, який вимагає потужної техніки і багато вільного місця, а також відсутності доступу, якщо комп'ютер або телефон зламається.

    Ще один варіант – переносний. Це програма, яка встановлюється на зовнішньому носії, тобто флеш-карті, після чого підключається до комп'ютера та використовується без необхідності встановлення на самому гаджеті.

    І останній, але найбезпечніший гаманець, це паперовий. Ви отримуєте роздрукований ключ у вигляді QR-коду, який, відсканувавши, перенаправляє Вас у спеціальний гаманець. Якщо його зберігати в безпечному місці, Ваші засоби завжди будуть цілі та неушкоджені.

Однак такі пристрої призначені безпосередньо для зберігання, тому, якщо Вам знадобиться обмін криптовалют, найбезпечнішим варіантом буде обмінний сервіс. А в нашій країні одним з найпопулярніших і найнадійніших є «Cryptos».


обмін криптовалют від cryptos.com.ua


Тут надають цілодобовий доступ до сервісу, можливість обміну на готівку, швидкий автоматичний режим роботи, вигідний тариф та багато інших переваг.

Поделитесь этим с друзьями:
Фото к статье:

Метки: ,

Последние Новости
Флористы доставки цветов в Ужгороде знают, что букеты помогут выразить внимание и сделать приятное близкому человеку. Их необходимо дарить не только на праздники, но и просто так. - Читать далее
Сегодня, в первый день фестиваля на главной сцене праздника свои таланты демонстрировали творческие коллективы СОШ №19, давали мастер-классы юные фехтовальщики, инструкторы ArbuZumba. - Читать далее
Трудовые мигранты из Украины все более склоняются к легальной работе в Польше по ряду причин: соседство двух стран, близость домой, небольшие затраты средств и времени на дорогу, и главное - долгожданный должный заработок. - Читать далее
В соцсетях все чаще сообщают об увеличении случаев с укусами ужгородцев необычными пауками. После укусов так - Читать далее
Под мостом, неподалеку "Аквариопарка", в областном центре Закарпатья, на берегу реки Уж обнаружено тело - Читать далее